#HuzurSokagi

Huzur Sokağı Yorumları

184 Yorum Popülerlik

#selindemiratar

Yorum Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#huzursokagi

ıgrenc bır fınaldı ...... Dızıyı romandakı gıbı anlatsalardı mıllet gozunun yasını sılmekten dızıyı ızleyemezdı... Mutlka okumayanlar okusun super bır hıkaye cok anlamlı bır hayat hıkayesı....ıbret verıcı tavsıye ederım dızısı hıc guzel degıldı berbat bı fınal oldu

#huzursokagi

filimin başlamısını sabırsızlıkla bekliyorum

#huzursokagi

Feyza dizinin başından sonuna kadar hep aynı..Hiç canlılık haraket yok.Çok düz konuşuyor..Buda insanı sıkıyor.Diğer oyuncular mükemmel ama başrolde iş yok..

#huzursokagi

BiR SEFER iZLEDiM SONRA iZLEMEDiM BEYENMEDiGiM BiR DiZi HATTA ATV NEDEN HALA GÖSTERiYOR BiLMiYORUM.

#huzursokagi

5*. BÖLÜM Zeliha nın hamile olduğunu öğrenen Feyza, Bilal le kavuşmalarının imk ¢nsızlığını bir kez daha anlar. Feyza için artık kaderine razı olmaktan başka seçenek yoktur. Selim ise Feyza nın kalbini kazanmak için her şeyi yapar. Feyza, ilk defa Selim ile normal bir evlilikleri olabileceğini düşünür. Diğer taraftan Bilal, hayalini kurduğu gibi olmasa da baba olmanın heyecanını yaşamaktadır. Finalde ise Feyza yı bir sürpriz beklemektedir.
Numaraları görmek için üye olmanız gerekmektedir! Ve telefon numaralarınızı internette paylaşmammanızı öneriririz. Şikayet durumunda yorumlarınız silinecektir.

#huzursokagi


46.Bölüm ÖzetiFeyza, Selimin evlenme teklifini kabul etmiştir. Bilal, Feyzayı durdurmak için her şeyi göze alır. Ancak diğer taraftan Selim in, Huzur Sokağı nda yarattığı gerginlikler Bilal i zor durumda bırakacaktır. Bilalin Feyzadan vazgeçmediğini düşünen ve her şeye rağmen evliliğini ayakta tutmaya çalışan Zeliha için zor günler başlar. Zeliha nın babası bu duruma sessiz kalmayacaktır. Bilal ve Feyza, hayatlarının en zor seçimiyle karşı karşıya gelmişlerdir.

#huzursokagi


Bilal, Zeliha ile evlenir. Bu beklenmeyen gelişme Feyza yı allak bullak edecek ve yeni kararlar almaya itecektir. Ali nin Şükran a olan ilgisi giderek artarken, mahalleye yeni gelen Cenk, Hacer ile Rezzan arasında bir gerilim noktası halini alır. Zeliha nın evdeki ilk günleri ve yeni ortamına alışması Saadet in kararıyla alt üst olur. Saadet evi satmaya karar vermiştir. Diğer taraftan Emel, Necmettin den boşanmaya karar verir. Necmettin ise davasının görüleceği günü beklemektedir. Bu süreçte Feyza ya destek olan Selim, Feyza nın sürpriz bir kararıyla beklediğine ulaşacaktır.

#huzursokagi

Huzur Sokağı nın yönetmeni Yıldız Hülya Bilban Huzur Sokağı, bir aşk hik ¢yesinden ziyade bir kadın projesidir. Bir kadın sorunsalının ekrana yansımasıdır. Bir kadın olarak böyle bir projede yer almanın, dizinin içerisinde yer alan önemli gerçekleri, kadına ait ve hayata ait anlatımları, anlamlı ve güzel bir dille seyirciye sunmamızın büyük mutluluğunu yaşıyorum dedi

#huzursokagi

Huzur Sokagini cok severdim ama su son zamanlarda filmme giren Onur Tuna(Ali) yi hiiic sevmedim. Onun yuzunden diziden sogudum )

#huzursokagi

dizinin finaline yakın bilal ve şükran evlenecekler

#huzursokagi


Ekranların yeni jönü Onur Tuna, atv nin sevilen dizisi Hayat Devam Ediyor dan sonra Huzur Sokağı ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

#huzursokagi

Dizide Bilal karakterini canlandıran oyuncu Kutsi den yeni sezonda hayranlarına sürpriz var. Kutsi, dizinin yeni bölümlerinde kendi sesi ile oynayacak.

#huzursokagi


Feyza ile Bilal in aşkı evlilikle taçlanacakken düğün coşkusu bir kurşunla dağılır. Bilal in vurulması her şeyi alt üst eder. Oğlunun mutluluğu için sessiz kalmayı seçen Kevser, bu olaydan sonra resti çeker ve Feyza ya karşı olan hislerini saklamaz, aksine onu oğlundan uzaklaştırmak için elinden geleni yapmaya başlar. Diğer taraftan Necmettin Bey in işlediği cinayetten haberdar olan Feyza, bir kez daha yıkılır. Açığa çıkan bu sır, Feyza ile Bilal aşkının önüne yeni bir engel çıkarır.

#huzursokagi

yeni sezonu dört gözle beklerken hayal kırıklıgına ugradık.ailecek takip ettiğimiz huzur sokağı yabancı geldi. bilalin yeni sesi güzel değil.dizi müziği de yok.neden böyle oldu.eski tadı yok gibi (

#Huzur Sokagi


----------------------

#huzursokagi


Türkiyenin geldiği bu noktada.tüm sıkıntı ve engellemelere ramen feyza ile bilali evlendirin.çocuk sahibi olsunlar.ve ayrıca filimde olsa bütün dizilerde.zenginlerin kötü ve basit piskopat insanlar.olarak anlatılmasın doğru bulmuyorum.selamlar

#huzursokagi


bu dizidi oynayan herkezz çokk iyi gerçekten dizyi sevdiriyolarr hele hele feeyza bilal şükran çok masumlarr çok seviyorumm onlarııı )

#huzursokagi

benim bu filmde tek favorim hacerdirrr feyza ve bilali hiç sevmiyorum ama rollerini çok güzel yapıyorlar helal olsun onlara )))

#huzursokagi

Ekranda yerli diziler arasında yaşanan kıyasıya rekabet Nisan ayın da zirve yaptı. Medya Takip Ajansı Interpress in, yerli dizileri mercek altına aldığı araştırmaya göre, geçtiğimiz ay yazılı basında kanalların yayınladığı 62 dizi hakkında toplam 5.181 haber yayınlandı. Bu yerli diziler arasında ise en çok haberin, atv nin yayınladığı diziler hakkında çıktığı belirlendi.

#Huzur Sokagi


buraya huzur verilisin dengesiz insanlar girmesin

#Huzur Sokagi


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

#Huzur Sokagi


çok güzelsin ülküüüüüüüüüüüü

#Huzur Sokagi


sesin çok güzellllllllllllll

#Huzur Sokagi


bilal feyzayla barışın artıkkkkkk

#Huzur Sokagi


çok güzelsinnnnnnnnnnnnnnnnn

#Huzur Sokagi


bu dizi çok güzel feyza ile bilal barışsınn

#Huzur Sokagi


bu sayfaya huzur sayfası buraya kimse kafasına göre girmesin

#Huzur Sokagi


çok güzelsin ülküüüü

#Huzur Sokagi

feyza ile bilal biran önce barışsınlar

#Huzur Sokagi

kuzen nerdesin hadi gellllllll