#benimhalaumudumvar

Benim Hala Umudum Var Yorumları

4 Yorum Popülerlik


Yorum Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#benimhalaumudumvar


Kendisini Umut ve Musa nın tartışmasının ortasında bulan Hakan şaşkındır. Umut un oyunculuğunu daha çabuk ilerletebilmesi için bir Oyunculuk Akademisi ayarlar.Ozan hayatına çeki düzen verebilmek için işlere dört elle sarılır. Umut unda peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Umut u görüşmeye ikna etmek için çabalar.Asude Umut un en büyük destekçisi olmuştur. Bu sırada Hakan ın Rüzgar a yakınlaşma çabası devam eder. Artık Rüzgar için yeni bir dönem başlayacaktır. Zafer ise Ragıp tan para kopartabilmek için yeni planlar peşindedir.

#benimhalaumudumvar

güzl diziye benziyooo .d

#benimhalaumudumvar


Umut ve Ozan ın öpüştüğünü gören Musa delirir. Ozan ı döver. Umut u bir daha Ozan la görüşmemesi konusunda kesin bir dille uyarır. Umut un Ozan la ilişkisi bu şekilde evde de öğrenilmiş olur. Umut bir taraftan Ozan la ilişkisini evdekilerden gizli saklı yaşarken bir taraftan da Ozan ın kendisine yalanlar söylediğinden kuşkulanmaktadır. Bu kuşkularının üzerine gitmeye karar verir. 8 Temmuz Pazartesi Starda

#benimhalaumudumvar

Benim Hala Umudum Var Pazartesi 21.00da Starda.... Star ın yeni dizisi Benim Hala Umudum Var da istanbulun gösterişsiz semtlerinden birinde , annesi , kız kardeşi , üvey babası ve üvey babasının çocuklarıyla birlikte yaşayan, 23 yaşındaki Umut ‘un (Gizem Karaca) hikayesi konu ediliyor.
    1