#reaksiyon

Reaksiyon Yorumları

6 Yorum Popülerlik


Yorum Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#Reaksiyon

Reaksiyon dizisi sezona hızlı bir giriş yaptı senaryo sıkıntısı da yok çünkü bu olaylar ülkemizde bire bir yaşanıyor haberleri izle ve yaz.

#Reaksiyon

Sığ klişelerle başladı. Müziğin sesini alalım biraz. Aha da amirim yürüyüşü değişmiş be!

#Reaksiyon

Ah be Amirim! Nerde Behzatın samimiyeti, nerde bu masraflı Kurtlar Vadisi özentisi..

#Reaksiyon

diyalogları özensiz yazılan yine de ülke ortalamasının üzerinde dizi. kurtlar vadisine ayılıp bayılacağına daha kalitelisini izlesin insanlar. neresinde hükümet propagandası olduğunu da anlayamadım. hangi tarafın iyi ya da kötü olduğunun tartışmaya açık olacağı şekilde ilerliyor dizi. ayrıca henüz ilk bölümü oynadı. gelecek bölümlerde bakan ve müsteşarların yediği haltların anlatılmayacağına nerden kanaat getirdiniz erdal reis boş işte oynamaz.

#Reaksiyon

öncelikle erdal başgan olmamış sana bu dizi. abartılı ve animasyondan yoksun sahneler, polat alemdar tarzı onlarca adamın arasına tek dalıp tek kurşunla işi bitirmeler, cemaat hükümet kavgasına göndermeler vs vs. biraz amerikan dizilerinden örnek alın arkadaş. derin devlet dizisi çek tamam ama bu abartı ne ya. adam tek başına bir bölük adam harcadı. hem de yara almadan. iyiden örnek alamıyorsan önünde kurtlar vadisi gibi kötü bir örnek var bari ondan ders çıkar.

#Reaksiyon


kotu bir dizi lakin erdal besikcioglu kral.
    1