@arif

Yorumları

21 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Bu gönüllü takımından bi numara çıkmaz ademle turabiyle ne olmuş bilen varmi

#survivor

Ben melek hoca kemal bey oğlundan giriyorum tesbitlerinizede çok yerinde .nasilsiniz.

#survivor

Kemal bey busene ünlülerle sikintimi var.gönüllüleri sütten çıkmış ak kaşık sanıyorsunuz tamamda organize işlerin prfu hakan boğa gibi boguren naglhanida tilki cemin yerine koymak lazım gelir.

#survivor

Hatipoğlu hesapları yapmamissin adını yazdirsaydinda ipeği gondersrydin kendine çok guveniyorsunya adanın pasasisinya ramazani gizli gizli o y uyorsun nedense seni hiç. sevmiyorum senin gibileri sevmiycemde.fesat.

#survivor

Sema haklı çünkü tamam camlarına bisey olmasın temennimiz budur ama güç oyununda ipek kötü oynamasını su oyununda cumalı funda oynamasını kim iyiyse o oynasın böyle bir adalet yok eğer suya giremiyorsa yerine ipek oynar seçmede istediklerini alırlar hakan haddini bil sema seninle oynasa yetisemezsin ipek ve nevinden sonra potadaki sensin sıranın bekle.

#survivor

Murat ozati yorumların çok taraflı acun neden mudahale etmiyorsun bunların tarafsız olması gerekmiyor mu adam harbiden algı yaratıyor kim bu adam.

#survivor

Sen bu sene nerden geldin nerdeyse hakanı şampiyon ilan edeceksin bu ne densizlek yeter artık git hakanla yarış bari.

#survivor

Hakan ve nagihan nasıl kisiliksiniz siz ya

#survivor

Günlerdir TV 8 de 8.5ta nagihani mağdur göstererek algı yapanlar nagihani şemaya omuz attığını gordunuzmu bekliyoruz.

#survivor

Nagihan ve hakanın yüzünden gönüllüleri tutuyorum.

#survivor

Sen senin ciğerini biliyoruz nagihan.ama unutma semanin tırnağı olamazsın bagirandan bogursende sifirsin herşey yarışma değil.

#survivor

Arkadaş 13 oyun verdiler nagihani gelince 2 oyun aldılar hakan bey kendini dev aynasında gördü anlamadığım busene durmadan takviye var acun gönüllülere çok takviye yaptı sakatlanan gönder merveyi hakanı ne işe yariyorlar.gorsunler evlerinde yatsınlar yiyerek onlarda işkence yapıyor bizede gerçi ikisinide nagihandi günahın kadar sevmiyorum.

#survivor

Panorama karda damlayi yerden yerden yere vuran ama nagihandi göklere çıkaran semihide seyretmek istemiyorum.nagihan hakan semih karekterleride cuk oturmuş bir kere nagihan damlanin tırnağı olamaz ikisinide çok iyi tanıyoruz .nagihan ve hakan kazanmak için her yol mübah diyen ama bekleyin görün ikisi birbirini yiyecek ilerleyen günlerde.izleyip görelim.

#survivor

Acun ne yapsın bu gönüllü takımı iflah olmaz ne yaptın turabi damla süper hangi adalet damlayan yazık ettin.

#survivor

Acun kendi seyretsiz zevksiz bir sorvayvir

#survivor

Bu gönüllü takımını nagihan bile kurtaramaz nagihandi baktı burda kurt çok liderlik için orayı seçti hepsi çıkar peşinde.

#survivor

Gonulluler hakan ne derse hanedan misali onu yapiyor.hakanin tuzu kuru elemede yok oyunda yok kebab.ama gectigimiz donemlerde kendisi anila yapmadigini koymamisti.bu sene kendini bisey saniyo.oynamayan elenmeyen adami ne tutuyorsun orda gonder onu al anil gibi birisini.

#survivor

Su nihati takimdanda dominiktende atin

#survivor

Merhaba arkadaslar nasilsiniz

#mugeanliiletatlisert

Muge hn kac gundur dolandirilan erkekler konunuz cok uzuluyorum.paradan ziyade duygularinin somurulmesi.birde obur taraf kadina siddetti siddetle kinarken kullanilan o kadinlar onlar geliyor o erkeklerle beraber olmak zorunlulugu varken. Bunlara sebep olanlarin hala bu ise devam ediyor olusu cildirmamak elde degil.

#survivor

Merhaba sorvayvir ailesi