@aysar

Yorumları

46 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Ben de uzun süredir izlemiyorum arada sonuçlara bakıyorum. Sinir katsayım da artık yükselmiyor )

#survivor

Ne güzel yorumlar okuyorum.. Herkes ılımlı, birbirine saygılı.. Çok hoşuma gitti.. Ben de bu yarışmayı hak eden kazansın diyorum.. Hak etme yolu da sisteme göre gönderilen sms ler.. Halkın seçimine herkesin saygıyla yaklaşması umuduyla tüm yorumcuların mübarek ramazan bayramını şimdiden kutluyorum.. iyi akşamlar..

#survivor

isteyenler duvarımda yorumlarıma bakabilir... Siz Meltem Hanım gerçekten çirkin bir yüreğe sahipsiniz ki, salt üste çıkmak uğruna bir yarışma için sizin fikrinizde olmayanlara saldırıyorsunuz.. SiZiN TABiRiNiZLE KONU KAPANMIŞTIR. NOKTA.

#survivor

Son yorumum Meltem Hanıma yazılmiştır, yanlış anlaşılmasın..

#survivor

Yine aynı şey... Gerçekten çok basit lümpen bir tavrınız var.. Sizi seviyenizin gerçekten ne düzeyde olduğunu son yorumunuzda fazlasıyla gösterdiniz..Üzgünüm sizin adınıza... Diğer yorumculardan da bu derece çirkin bir tartışmaya şahit oldukları için özür diliyorum..

#survivor

Bakın Meltem Hanım sizi tanımıyorum biraz önceki yorumumu da sizi düşünerek yazmadım, bu bir çok kişiyi kapsıyordu. Neden sadece yorumuma bu derece basit bir anlayışla ve kendinizi de çok önemseyerek atladınız anlayamadım. Bir söz vardır yarası olan gocunurmuş.. Hem size aysarcım deme hakkını size kim verdi ki bana bu şekilde hitap ediyorsunuz..Lütfen seviyeli olunuz..

#survivor

Perihan Hanım sizi candan kutluyorum.. Yüreğimdekileri yazmışsınız...Yarışmanın başından beri hep aynı düşünceler içindeydim.. insanlar bir yarışmacıya sempati duyabilir ama bu o kişiye diğer yarışmacılara hakarete varan yorumlar yapmasına, yarışma dışındaki hayatlarına dil uzatmasına hak vermiyor.. Yüreğinize sağlık..

#survivor

Bu akşam 2.oyun oynanacak. O oyunu kazanan da yarı finalist olacak yani bu akşam 2 yarı finalist çıkacak.

#survivor

Sema gibi Adem de ilk dörde girmeyi başardı yani Kıbrısı garantiledi Tural Bey.. Bugünki elemeden sonra 4 kişi arasında final oyunu oynanacak kazanan yarı finalist olacak sanırım..

#survivor

Demek ki öyleymiş Füsun Hanım.. Aslında bu konuda net açıklamayı Acun yapmalıydı. Benim biraz önce yazdıklarım Acunn.comda bir soruya verilen yanıtdan alınmadır. Belki bu akşam dokunulmazlık oyunundan önce bu konu açıklığa kavuşur.. iyi günler diliyorum..

#survivor

Acunn.com da şu bilgiler verilmiş.. Bugünki elemeden sonra 4 kişi arasında final oyunu oynanacak son iki finalist, iki koltuğa oturacak diğer iki kişi den biri salı günü elenecek çarşamba günü bir kişi daha elenecek perşembe büyük final..

#survivor

Misa haklısınız bu aklıma gelmemişti, son ödül oyunu olabilir. Yoksa diğer sms oyu daha az olduğu için önce gidenlere haksızlık olur gibi geliyor bana..

#survivor

Eğer sms le biri daha elenecekse zaten Sema dahil 4 kişi kalıyor. Kıbrısa da 4 kişi gideceğine göre Alp Kırşanın söylediği Domike veda Kıbrıs final oyunu neden oynatılacak anlayamadım.. Neyse canım bize ne.. zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış bizimki de o misal )))) Bu kadar kafa patlatmaya gerek yok.. iyi geceler herkese.....

#survivor

Devranbuu bence yarın bir kişi daha dokunulmaz olacağı için final oyunu kalan iki kişi arasında olacak. Yani sms ile değil final oyunu ile gidecek son kişi belirlenecek. Final oyunu dediğine göre böyle olmalı..

#survivor

Merhaba. Yarın yapılacak dokunulmaz oyunundan sonra bir oyun daha oynanacakmış.Dominike veda Kıbrıs final oyunu imiş. Bugün dokunulmaz oyunu sonunda Alp Kırşan söyledi. Acunn.com da işte dokunulmazlık kolyesinin sahibi! başlıklı kısa videoda yer alıyor. Bu oyun neden oynanıyor bilen var mı

#survivor

Füsun Hanım geçmiş olsun, bugün hiç bakmadım haberlere, yine mi deprem oldu. Gerçekten stresiniz hiç bitmiyor Allah kolaylık versin...

#survivor

Yine başka yerlere yönlendirme çabası, üzüldüm gerçekten. Bunu sizin yorumunuzu şimdi okuduğum için yazdım... Hukuk konularını ben de çok iyi bilirim... Başka söze gerek yok...

#survivor

• speculation28 merhaba. Evladım diyeceğim size yaşınızın benden çok daha ufak olduğunu tahmin ediyorum ben 58 yaşındayım. Evladım mahkemelik olması gerektiğine inandığınız yorumlara tepki gösteriyorsunuz ancak sizin de bir yorumunuz dikkatimi çekti.. Yorumunuzda .Sabriyenin ne savunulacak ne de sevilecek bir karakteri yok..Annesini döven bir insandan bahsediyoruz Doğrumu yanlışmı bilemeyiz ama ben bir annenin evladını bu denli kötü bir olayla karalayabileceğini düşünmüyorum..En azından Sabriye bize böyle biri olabileceğini Survıvor hayatında gösterdi..Hiç şaşırmadım demişsiniz Nette okudum annesi okuma yazma bilmiyor.Dayak olayını haber yapan gazete ve dayı ile yenge hakkında Sabriyenin menejeri dava açmaya hazırlanıyor... Salt yarışmadaki beğenmediğiniz bazı davranışlarına göre bir yarışmacının özel hayatıyla ilgili böyle ciddi bir konuyu bu platformda kullanmanız etik mi ailesinin okuduğu taktirde bu da mahkemelik olmaz mı evladım.. Lütfen bir düşününüz.. iyi akşamlar..

#survivor

Bu kadar işte... )))))

#survivor

Sizinle hiçbir derdim yok. Siz de burayı herkesin okuduğunu hesaba katarak yorum yapınız. Belaltı yorumlara maalesef siz fazlasıyla dahil olduğunuz için dikkatimi çekiyor üstelik bir yarışma uğruna kendi hemcinsinize saldırarak bunu yapıyorsunuz. Lütfen yorumlarınız daha seviyeli olsun.

#survivor

Sema Apak eşinden ayrıldı.Gerekçesi eşinin kumar borcu oldu. Sema nın olimpiyat madalyalı çekiççi eski eşi kumarda 5 ev ve ödül paralarını kaybetti.. Bu olayı Allahın sopası diye öne sürmeniz, haklıya hakkını vermezsen yine kaybedersin diyerek üstelik bunu da en yüce varlık Allahın adını kullanarak bu yarışmaya bağlamanız, ne kadar çirkin bir davranış alyzmlm..

#survivor

Füsun Hanım size ve bu depremi hafif de olsa yaşayan tüm izmirlilere geçmiş olsun diyorum.. Umarım bir daha olmaz..

#survivor

Meltem Hanım ben Ogeday veya Ademi ayrı tutmuyorum ki . Devranbuu Adem hakkında ençok olumsuz yorumu Füsun Hn. yazıyor dediği için sizi işaret ettim.Gerçekten de tarafsız bir gözle izliyorum.Hepsi de bizim çocuklarımız.. Hepsi de değerli. Ogeday hakkında yazılanları da üzülerek okuyorum efendim.. Ancak siz Ogeday hakkındaki çirkin yorumlara göre mi Adem hakkında sert ifadeler kullanıyorsunuz anlayamadım.. Her kadın evlat sahibi olmasa da anne yüreği taşır Benim üzüldüğüm nokta hemcinslerimin bir evlat hakkında çok güzel yorum yaparken diğer evlat hakkında gerçekten hakaret dolu sözler sarf etmesi. Ve bunu da Ogedaya hakaret edenlere karşı susmam diyerek haklı gösteriyorsunuz.. . Direkt o yorumcuları eleştirseniz daha iyi olmaz mı Ayrıca şunu da belirteyim. isminizi görünce yorumunuzu neden okumadan geçeyim ki. Ben sizleri veya yarışmacıları kırmak, incitmek adeta hırs çıkarmak için yorum yapmıyorum.. Herkese iyi günler diliyorum..

#survivor

Devranbu merhaba. Burada Adem hakkında olumsuz yorumları Füsun Hanımdan daha fazla @alyzmlm yapıyor. Ve duvarına bakıp incelendiği zaman olumsuzluktan öte hakarete varan ifadeleri olduğunu görüyoruz.. sinsi, varoş, emrahcık, rezil herif, kadın kılıklı,varoş, dopingli sporcu bozuntusu, gerizekalı ademmmmm, bencin kadını küçük emrah, varoş kabadayısı çirkef cahillllllll, Allahın hini sevimsiz, itilmişle kakılmış, ezik varoş bozuntusu.. Ogedayı sevmesini hepimiz anlayabiliriz ama seviye ve asaletten bahsederken Adem hakkındaki yorumlarında bu seviye gerçekten okuyanı üzüyor. Füsun Hanımın yorumları çok daha düzeyli.. Bu arada belirteyim ben 58 yaşında bir kadınım. herhangi bir yarışmacı taraftarı değilim ama burada taraftarı olduğunun dışındakileri çok çirkin kelimelerle eleştiren özellikle hemcinslerimin yazdıklarını okuyunca gerçekten üzülüyorum..

#survivor

Melek Hanım size katılıyorum. Yoksul halkın yaşadığı dış mahalle anlamına gelen varoş maalesef sıklıkla hakaret olarak kullanılıyor. insanları yoksul olmaları üzerinden vurmaya çalışarak, yoksulluğun onlara zevksizlik, kabalık, görgüsüzlük ve benzeri olumsuz özellikler kattığını ima eden bu kullanım son derece çirkin. Sınıf farklılığını bir hakaret öğesi yapıp, şehrin yoksul kenar mahallelerindeki insanları, yaşadıkları yer ve maddi imkanları üzerinden aşağılayıp değersiz görmenin son derece sıkıntılı olduğu çok açık. Varoşlarda yaşamayı, oraya ait olmayı, oranın kendine has kültürünü ve yoksulluğun neticelerini hakaret unsuru yapmak kabul edilebilir bir davranış değil.

#survivor

Ben tartışma yaratmak için yazmadım zaten. Yalnız şunu belirteyimyaratılanı hoş gör yaradandan ötürü çok anlamlı bir sözdür . Bir yorumunuzda oruçtan söz açtığınıza göre dini bütün bir hanımefendisiniz. Sizden ricam bu sözü özümseyiniz. iyi akşamlar herkese..

#survivor

@melekdasci hanımefendi. Siz sürekli bu iki için son derece aşağılayıcı yorumlar yapıyorsunuz. Onların hep kul hakkı yediğini söylüyorsunuz. Tüm yorumlarınızda bu ikiliden başka kişi yok. Asıl kul hakkını siz yiyorsunuz, farkında mısınız

#survivor

Ailesi olan bir genç kız ve bir erkek için çok çirkin ifadeler kullanan yorumculara sesleniyorum.Onların aileleri de bu yorumları okuyor. Kendi evlatlarınız bu tür bir yarışmaya girse ve onlar hakkında da hep belden aşağı, yarışmadan ziyade kişiliklerine hakaret edilen yorumları okusanız ne hissedersiniz Üstelik bu yarışmadaki gençlere hakaret ederken de dini vecibe olan orucu da alet ediyorsunuz. Orucum bozulmasın diyebilme cüretini gösterebiliyorsunuz. Yazıklarolsun sizin insanlığınıza.Kula farz kılınan oruç, dinimizin öngördüğü bedeni ibadetlerden biridir. Yalnız yiyip içmeyi bırakmak, cinsel ilişkiden uzak durmak değil, aynı zamanda kötü söz, kötü davranış ve kötü düşünceden de sakınmaktır.Kaynak Oruç Tutmanın Amacı Nedir bilgi verin | izafet.netCopyright ©izafet.net

#survivor

Yarışmacılara ağıza alınmayacak hakaretlerle saldıran yorumcular, sizler hangi duygunuzu tatmin ediyorsunuz içinizde biriktirdiğiniz hırslarınızı bu yarışmacılara hakaret ederek çıkarmanız ne derece doğru Hiç tanımadığınız, sadece televizyonda gördüğünüz bu kişilere hakaret edeceğinize, gerçek hayatta sizlere haksızlık yapanlara karşı mücadele edin.. Bu yarışmaları da sadece izleyin ve seviyeli yorumlar yapın lütfen..

#survivor

Elifin Sabriye takıntısı var galiba. iki lafından biri Sabriye.. ))