@aysar

Yorumları

16 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Direkt olarak da eleştirimi yaptım efendim. Son aşamada bu yorumları hatırlatmak istedim. iyi akşamlar diliyorum.

#survivor

Yorumları ben copy paste yaptım Füsun Hanım. Yavuz Beyin yorumları idi onlar. Pek yorum yapmam ama burayı takip ederim. Ancak gördüklerim yani okuduklarımın bazıları (Yavuz Beyin yorumları) oldukça itici. Ben de yazma ihtiyacı hissettim.

#survivor

Bu zat insanları (yarışmacıları ve yorumcuları) sürekli aşağılayıp arada bir yaşından dolayı da olgun olduğunu iddia ediyor. Yetti artık. Lütfen Yavuz Bey artık yaşınıza göre yorumlar yapın.Ki insanlar size cephe almasınlar. Ya da bir ara söz verdiğiniz gibi artık hiç yorum yapmayın.

#survivor

Bu soytarılar iyiden iyiye kendileri bile inanmış fedakarlık hikayesine@yavuzmumcu

#survivor

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Sabriye sana sms atanda seni kollayanda ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))@yavuzmumcu

#survivor

Neden Bernayı sürekli bu çirkin hali ile gösterip küfür yemeyi seviyor Survivor yapımcıları@yavuzmumcu

#survivor

Eşşek kadar olmuşsun Anıl hala Ünlüler le oturuyordum hep beni övüyorlardı, sen çok iyisin, sana haksızlık yapıyorlar, keşke bizle olsaydın diye övgü veriyormuş ünlüler, be eşşek komşusunun elemanını ayartan esnaf ta aynısını yapıyor, sana haksızlık yapıyor patronun, sen aslında daha iyierine layıksın gibi ve gaza getirip komşusunun işini bozarlar, vay mal vay, onuda oturmuş panaromada anlatıyor, 2 hafta geçti hala beyin basmıyor @yavuzmumcu

#survivor

eynur çok haklısın ama maalesef olgun olduğunu iddia eden bir zat bu . Yarışmacılara salak, cahil ve benzeri kelimeleri layık gören bu zat ilhan Mansızı sadece yarışmacı olarak nitelendirebiliyor. Sanırım yaşından dolayı bilgisayarı ve nette araştırma yapmayı bilemiyor.

#survivor

Gerçekten de pislik biri. iğrenç bir şekilde küfür ettiği Yorgo ve diğer Yunan yarışmacılar yenildikleri halde gayet centilmence tebrik ederken bizim galibiyetimize gölge düşüren bu yorumcuyu kınıyorum.

#survivor

Bu yorumları yarışmacıların yakınlarının da okuduğunu hesaba katarak yazınız, onlara hakaret ederek kendi hayatınızdaki kızgınlıklarınızın hırsını almaya çalışıyorsunuz sanki.. Bunun başka izahı yok çünkü.. Lütfen yarışmacılara hakaret etmeyin..

#survivor

Değerli yorumcular siz oyunlardaki performansa göre değil sevmediğiniz kişilere hakaret etmek için yorum yapıyorsunuz.Nedir sizin bu Sabriye takıntısı anlamadım bir türlü. Ademi aşağıya çekiyor dediniz sayı aldığı zaman ise hep belden aşağıya vurarak kızı kötülediniz.

#survivor

Yarışmacılara ağıza alınmayacak hakaretlerle saldıran yorumcular, sizler hangi duygunuzu tatmin ediyorsunuz içinizde biriken hırslarınızı bu yarışmacılara hakaret ederek çıkarmanız ne derece doğru Hiç tanımadığınız, sadece televizyonda gördüğünüz bu kişilere hakaret edeceğinize, gerçek hayatta sizlere haksızlık yapanlara karşı mücadele edin.. Bu yarışmaları da sadece izleyin ve seviyeli yorumlar yapın lütfen..

#survivor

Umarım bundan sonra daha seviyeli yorumlar okuyabiliriz. Herkese iyi günler diliyorum..

#survivor

Bunun gibi birçok seviyesiz kelime var yorumlarda. insanlara hakaret ederek kendilerini tatmin eden kişilerin gerçekte psikolojik sorunları olduğunu düşünüyorum. Bu arada ben tarafsız bir gözle survıvoru yıllardan beri takip ediyorum elbet benim de beğenip, beğenmediklerim var ama yorumlardaki bu seviyesizlik beni gerçekten çok üzüyor.

#survivor

Yorumlarda seviye sıfırın altında iyi fingirdeşiyor. egitimsiz varoş.pislik. duzenbaz erkek bozuntusu. becerıksız sus bebeği.sabriye sümüğü.arsız.edepsiz.yalaka.cenabet sabriye.Tuğçe terbiyesizi.adem görgüsüzü.ünlü kıçı yalayıcıları.serhatin bi yeri kasiniyo.Balik beyinli tugce.adem sabriye ile fingirdeşsin.sabrıye ve sahıka salagı.saçma salak sabriye.Yalaka Berna.Boynuzlu serhat diyorlar boynuzlamışlar desek bozulur.Hay senin oğlunada sanada Sema,oturaydın evinde kocanın ve oğlunun yanında, tabi boşanmadan önce.moron tuğçe.Şu Volkanı Acun hayvanat bahçesine geri götürsün. sana giren çıkan nedir, bana giren yok sana 41 kere girmiş. Adem sçtı sıvamaya çalısıyor diğeri desen o kadar rezil ve aç gözlü bir insanki yalakalıkta sınır tanımıyor.Sabriye sana hic tahammulum yok artik dingil.Gönüllülerde kinkong diye bir geri zekalı varmış.Sema yakındır at gibi siritamayacaksin.

#survivor

Yorumlarda seviye sıfırın altında iyi fingirdeşiyor egitimsiz varoşpislikduzenbaz erkek bozuntusubecerıksız sus bebeğisabriye sümüğüarsızedepsizyalakacenabet sabriyeTuğçe terbiyesiziadem görgüsüzüünlü kıçı yalayıcılarıserhatin bi yeri kasiniyoBalik beyinli tugceadem sabriye ile fingirdeşsinsabrıye ve sahıka salagısaçma salak sabriyeYalaka BernaBoynuzlu serhat diyorlar boynuzlamışlar desek bozulurHay senin oğlunada sanada Sema,oturaydın evinde kocanın ve oğlunun yanında, tabi boşanmadan öncemoron tuğçeŞu Volkanı Acun hayvanat bahçesine geri götürsünAdem diye yazılır Tanyeli diye okunur kıvırma ustasısana giren çıkan nedir, bana giren yok sana 41 kere girmiş Adem sçtı sıvamaya çalısıyor diğeri desen o kadar rezil ve aç gözlü bir insanki yalakalıkta sınır tanımıyorSabriye sana hic tahammulum yok artik dingilGönüllülerde kinkong diye bir geri zekalı varmışSema yakındır at gibi siritamayacaksin