@kemaltorun

Yorumları

4.466 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle

Arkadaşları

@deryakinali


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Hakan senin ne dediğin belli değil pınar tuğçe siz iddalı yarısmacıydınız diye başlayan cümle kurup nasıl olurda sabriye ve bernayı allstar görürken onları söylemezsin seninde karKterin bu işte gördük zamanında adada seni.

#survivor

Tuğçe ne anlatıyorsun panoramada herkes yazılabilir herkes elenmek üzere söylenebilir bunlar normal şeyler,kimisi zayıf diye yazar kimisi artık son haftalar rakip diye yazar,her ikisinide aynı olgunlukla karşılamak lazım,ada hayatınıza son veren yarışmacılar değil sizi izleyen ve bir karar veren halk olduğu için sen iyi bir izlenim bıraktıysan zaten gitmiyorsun,ogedayın gitmediği ademin gitmediği vs vs,boşuna kendini yorma arkadaşın yazıldı diye ortalığı bir birine kattın haftasında biletini kestik,ogeday da anladı bak patron siz değil sms yollayanlar,ada hayatında saçmalıyordun bari normal hayatında biraz vizyonlu konuşda seninde yerin olsun ileriki dönem programlarda veya allstarda hala daha zırvalıyorsun.

#survivor

Zamanında burada bir iki sohbet edildiğinde ortaya bazı asalak tipler çıkardı,burası ayna kanalı değil face değil sohbet yeri değil,survivor yorumu okumak istiyoruz vs vs diye bıdılardı,şimdi bakıyorumda o tip en önde giden sohbetçi olmuş,ne oldu kahvemi açtınız açtıysanız vergi levhanız nerede iki tane yorum 80 tane gereksiz sohbet muhabbet özelinizde yapın kardeşim bunları burada yorum görmek istiyorum hal hatır çoluk çocuk değil.

#survivor

Rica ederim efendim sorun değil )))

#survivor

O liste final listesi Fusun hanım Sibel hanım elensin anlamında yazmamış )

#survivor

Anıl survinide alıp gittin,keşke survini bırakıp volkanı alsaydın giderken hemen hemen aynı sonuç olurdu,adam çıkmış utanmadan performanstan söz ediyor,senin sıralamadaki yerinden haberin bile yok,ne başarın varda hava yapıyorsun,furkan ve adem ayarında bir yarışmacısın yani iyi değil kötü değil vasat kategorisinde yer almaktasın,hadi ademin tavrı size göre daha iyi en azından bir artısı var senin neyin var,hiç bir haltın yok sende gideceksin oradan vakti geldiğinde,sizin içinizden kıbrısı hak eden bir kişi var oda Ogeday alayınız hikayesiniz.

#survivor

Ya siz o saçma programı izliyormusunuz,adamın tipi kaymış şirazesi bozulmuş çıkıp milleti çekiştiriyor,acundan para almaya devam etmek için her türlü şaklananlığı yapar bunlar,sema oradaki EN Başarılı yarışmacı bu konu tartışmaya kapalı,akşamda konusmasını Gönüllü takımı yani rakipleri bile alkışladı sen kimsin Kutu Açıcısı,git kutunu AÇ.

#survivor

Bu anıl neden korkuluğu yanında getiriyor her konseyde totemmi yapıyor anlamadım gitti.

#survivor

Eskidendi onlar Füsun hanım paket fiyatı alırlar bu saatde))))

#survivor

Whatsapp grubuna yazacağıma buraya yazdım yanlış alarm....

#survivor

Gençler hayırlı aksamlar varsa ücreti mukabilinde bir sigara rica edecektim.

#survivor

Dinleyin ipramııııı yoksa sen acunoğullarının paşasımısın bırak numarayı ibo.

#survivor

Diyelim ki hepsinin hatası var hepsinin yanlışı var zaten var bu bir gerçek kimi daha az hatalı kimi daha çok ama hepsinde bir kusur hepsinde bir hata bulmak mümkün,iyi ya madem herkes hata yapar yanlış yapar kabul ediyoruz,nereye bakmalıyız bu durumda kara kaşına kara gözünemi yoksa başarısınamı,kimsenin fanı manı pervanesi osu busu olamam başarı kimdeyse onu desteklerim,beceriksizlerden şampiyon olmaz.

#survivor

Kaç oyuna çıkarsa çıksın kardesim bosuna yormayın bende ademi destekledim bu performanda olmasını kabul edemedim,arttırsın yine şampiyon olsun ama bu durumda sadece sms şampiyonu olur gerçekler fan olmakla fun olmakla değişmez,best model değil best karekter değil burası.

#survivor

Ademe sembol alsınlar ne diyeyim 30 haftada bir tane alamadıysan.

#survivor

Dominikte semt pazarı varsa oradan alsınlar bir tane sana,kimse elini tutmuyor çıkıp alacaksın,30 hafta oldu ne diyelim daha.

#survivor

Eğlenin eğlenin yarında konseyde eğlence var.

#survivor

Rekabet denen birsey yok artık,acun gönüllüler kazansın diye elinden gelenin en iyisini yaptın araba oyuınu dahil ama zorlama fazla onların ederi bu,bir kişi ile ancak hasbel kader oyun alırlar.

#survivor

Berna madem bir haltın yok ne diye debeleniyorsun yerlerde

#survivor

Kim giderse gitsin gönüllülerden potadakileein hepsi işe yaramaz

#survivor

Melek hocam keşke ademde yükselsede oda gitse furkan son iki haftada ciddi açık kapattı epey farkı kapadı bizim için başarı en ön sırada olduğu için aynı paralelde düşünüyoruz.

#survivor

Ademin performansı nerde iyi furkanla farkı açıp elifi geçsin diye beklerken bırak gecmeyi furkana yakalandı böyle giderse bu geceden sonra 7. Sıraya inecek hangi performans,güçlü olupda elenenler olmasa şimdi 9. Sıradaydı onlar kendini kandırıyor,sanki bizim gözümüz kör veya tablodan haberimiz yok,bunu geçelimde serhat inanılmaz yükseldi ve ogedaydan ikinciliği aldı,böyle gidersen sema,serhat,ogeday,ilhan ve elenmezse elif gidecek gibi finale geri kalanda memleketine döner yapacak birsey yok,yorumla şampiyon olunmuyor.

#survivor

Bernadan medet umanlar,volkandan sampiyon çıkmasını bekleyenler anıldan süper bir yarısma izlemesini ummak ancak hayalciliktir,adem bile yukarıya çıkamadı onlar nerde çıkacaklar,şer dörtlüsü dediler hepsi duruyor,ask ikilisi dediler hepsi duruyor kimler gidecek belli berna,anıl,gökhan,ilk sırada gitsinler kim bunları destekler medet umar anlamak mümkün değil.

#survivor

Ne zaman birisine başarı desen hemen ileri atılıyor benim için karakter ada hayatı vs vs neden bunlara anında ihtiyaç duyar insan aslında başarıyı sormuştum,çok basit başarısı olmayan için başka şeyler ön sırada önem arz ediyor,nerede başarısız destekçisi var hepsi aynı türküyü söyler ama ada hayatıda efendim krakeri güZelde halbuki kendiside biliyor buradaki 2_3 zurnacısıda biliyor sabaha kadar çalsalar cacık olmayacağını bu performans ile,kalkıp kargadan şahin çıkartmaya çalışıyor bazı dingiller algıları ile......

#survivor

Anıl ha sen ha yanındaki korkuluk aynı sey,o kalsın sen gir en azından ekmek istemez su istemez.

#survivor

Alp kırşan sninkide lafmı pek görülmeyen bir şeymiş iki kişi dokunulmazlık oyunu,bu sezon en lerin survivoru değilmiydi al sana en lerin yarısması

#survivor

Elif gel bakalım sen potaya daha yakınsın inşallah sen girersin ogeday dışarıda kalan tek yarışmacı olur,zaten senden baska orada hak eden yok sen hariç alayı gitsin.

#survivor

Hani gönüllülerdi kazanan yalan yanlış sallıyorlar helal ünlüler silin bu beceriksizleri sahadan.

#survivor

Son gecelerini yaşıyor abbas yolcu sanırım.

#survivor

Elif senin sesinde berbatmış