@melekdasci

Yorumları

1.735 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Hakan Hatipoğlu ve semih Öztürk kimseyi kötülemek hakkınız yok eksra kemal ve Furkan tepeden inme sunucular ikide kız var acun hatayı onlara bu imkanları vermekle hata yaptı bunların sunuculuğu vasfı nedirki hangi okulunu bitirmiş ler sadece sallıyorlar programı bile izledikleri meçhul o zamanda acun telefonla susturmaya çalışıyor ya objektif olsunlar yada böyle algı yapmadılar bunların hepsini tanıyoruz bunları da izledik gurubuna kızıp dokunulmazlığı veren hakan Hatipoğlu buda gorduk dokunulmazlıklar oynamayan semihide eğer acunu elestirecekseniz bu yönde eleştirinin.

#survivor

Sema kiprisi hakkıyla hakettiği buna diyecek birşey yok ögeday dort sembolle efsaneler yarattı binada diyecek bisey yok serhat ilhan zaten kiprisa giderler Furkan iyi bir yarışmacı ama bitiriciligi yok şansına atarsa tutturuyor.Sabriye adem Gökhan ve Berna bunlar performans olarak dusukler.artık sorvayvirda karekterli yarismiyo beş aydır kimin ne olduğunu tanıdık.ayrıca elif var onu biyere koyamiyorum çok başarılı iyi ama seyrettiğimiz ekstra panorama hiç birinde elifden söz edilmiyor üzülüyorum adem ögeday algı operasyonu ögeday tamamda adem niye bunuda anlamış değilim.

#survivor

Ne oldu elif çatır çatır yerdi.

#survivor

Gerçekten ogedayin çok seviyorum gerektiğinde elestiriyorum bu akşam tüm ünlü erkekleri hizaya dizdi sevilmezmi ama kiprisa erken bilet semanin hakkı çünkü beş aydır alnin teriyle sembol topladı sezarin hakkı sezara.

#survivor

Sadece kiprisi garantiliyor orada tekrar elemeler olacak.ama kiprisi burda kazanmak semanin hakkı sevmesemde doğrusu budur

#survivor

Anlamıyorum ögeday dort sembolle finale kalıyor kasıt yok sema alınca kasıt var biraz vijdaninizin sesini dinleyin ya gerçekten ayıp ogedayda seviyorum ama final semanin hakkı

#survivor

Ögeday ali sema bu işlerde başarısız.

#survivor

Sabriye çok nankorsun semanin sayesinde neler aldin kalktin ogedayin tutuyorsun evlat olsan sevilmezsib nasıl biseysin ya sana terbiyesiz bile az geliyo.

#acunilicali

işte Yirmibeşoğlu sembole dort sembol ögeday aferin sana.şampiyon belli

#survivor

Ögeday oyun kazandıktan sonraki söylem ve simarikligi bu sevmiyorum

#survivor

Aferin ögeday dort sembolle sahabeler yaratıyorsun.

#survivor

Hakkında sema helal olsun.

#survivor

Bence de sema gitmeli ilhan her turlu gider.daha çok hakettiği sema.

#survivor

Bu durumda ilhanla sema finale kalır koca kurt hadi bu akşam yap abiligini şemaya ver gerçekten onun hakkı şen her turlu kiprisa gidersin semanin elenme ihtimali olabilir.

#survivor

Su elifin sesi beynimi tirmaliyo bu akşam bağırma ne olur elif.

#survivor

Furkan serhatta çok hak tanıdı ama yapamadı

#survivor

Gönlüm semada inşallah o alır garantiler işi.

#survivor

Berna nasıl sa esm cilerine erdi abin bilgi verdi niye yorumun niye aglyon hazır lopcunun biride sensin.

#survivor

Adem neyle aliyo losta sembolünü var ademin atmaca kurmaca bir iki saate kadar gerçek gorulur.

#survivor

Sabriye tutuştu Sabriye sonu geldi daha ne istiyorsun neyin tiribi biraz ağla belki kiprisa koltuğa oturursun buralarda ağlayarak gelmedinmi.

#survivor

O zaman oylar şemaya olsun inşallah kiprisa gider hem hakeden olarak hemde bir bayan şampiyon olsun.

#survivor

Keşke sema alsaydi ilhan her turlu gider sema daha çok hakediyorsunuz daha çok ihtiyacı vardı.

#survivor

O zaman. Erdiyi dinleyip sabriyeyle bernayi final koltuğuna oturtalim kim kazanırsa kazansın çünkü hakettiler sema serhat ilhan ögeday elif oyunmu oynadığı ikisi hakettiği milletin sırtından doğan doyana yazıklar olsun .

#survivor

Sabriye artık gitmek istiyorum yok Sabriye şampiyonluğa git başka ne kaldı beş aydır milletin sırtından gecindin dehs kalsaydım.

#survivor

Hadi sema başarılarının meyvesini bu akşam ye kiprisi garanti altına al çok çalıştım çok yaristin en çok hakeden sensin bende senin almani istiyorum.bütün gücünü bu akşam kullan ananın ak sütü gibi helal dur hadi bakalım.

#survivor

Gönüllüleri bu hale düşüren Tuğçe olsa ne olur olmasa ne olur.

#survivor

Şuan ünlülerin en kötü erkeği adem aksini söyleyen varmi

#survivor

Zaten durum ortada kiprisa ögeday elif sema serhat ve ilhan gidecek adem giderse haksızlık olur.

#survivor

Bu oyun önemli değilki her oyunda kötüler o zaman Sabriye aklın başına biterkenmi geldi aldin arabayı paraları belesden kiprisada gidemiyecegine Gore artık işin bitti valla ozur dilerimde sanada oy atanlarada çok söyleyecek sözüm varda diyorum

#survivor

Haklilar bikere şans verilir o hala kendini düşünüyorsa görmelisiniz.