@mynick

Yorumları

55 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Yapay zeka ilk aşamada Murat gider diyor.

#survivor

Analitik mantık çalışmış, dünkü yorumumBence izleyici sıralamasında oylar büyükten küçüğe Sema Hakan Merve Anıl şeklindedir. En az oy alanın Anıl olması lazım. Yeterince tanınmadı çünkü. Bu durumda, bu oylamada Merve gider. ipini de Adem çekti (istemeyerek ), Hakan yerine Anıl deseydi, Anıl giderdi. Bekleyelim yarını bakalım bizim analitik mantık ne denli çalışmış )

#survivor

Bence izleyici sıralamasında oylar büyükten küçüğe Sema Hakan Merve Anıl şeklindedir. En az oy alanın Anıl olması lazım. Yeterince tanınmadı çünkü. Bu durumda, bu oylamada Merve gider. ipini de Adem çekti (istemeyerek ), Hakan yerine Anıl deseydi, Anıl giderdi. Bekleyelim yarını bakalım bizim analitik mantık ne denli çalışmış )

#survivor

Acun un Turabi yorumunu destekliyorum, her şeyden önce sağlık. Son havuz atlayışında sert bir iç kanama yaşamadığı için çok şanslı olduğunu düşünmüştüm. Sanırım haklı çıktım. Bence en az 2-3 hafta dinlenmesi gerekir. Yine de risk büyük, Geçmiş olsun.

#survivor

Merve-Adem-Semra üçlüsü Turabiyi yiyemedi ama günün yıldızı Mustafayı yedi. Bence gitmeyi Merve daha çok hak ediyordu.

#survivor

Haydaaa, benim yorum yine silinmiş, Admin mi yapıyor, yazılım da bir hata mı var

#survivor

Nagi nin hakkını yemeyelim düşüncesini beğenmeyebilirsiniz ama düşüncesini belirttiği için kimseyi suçlayamazsınız.

#survivor

Acun, Sema korkunca ben olsam karşı taraftan başkasını seçmezdim dedi. Hakan da siz seç dediğiniz için seçtik dedi, çok komedi yaaa

#survivor

Takım olabilmek çok önemli

#survivor

ilk oyunda atış çizgisini ayarlamayı unutmuşlar, neredeyse sepetin içindeydi, Adem neredeyse eliyle sepetin içine koydu topları ).

#survivor

Yazılana aynen katıldığım, daha iyisini yazamayacağım için kopyaladım, ard niyetim yoktur.

#survivor

Çok komik, ne ünlülerin sevinmesi sevinmeye benziyor ne de gönüllülerin üzülmzei üzülmeye )

#survivor

Yaw şu ünlülerin kazandığı fake oyunlardan bir bundle yapsa Acun tarihin görmediği reytingi alır valla )

#survivor

Altına imzamı atıyorum Bence bu oyun baştan ünlülere yazılmış hiç stres heyecan heves göremedim ayrıca dün neden oyunu alana ödül vermedide illada bugün veriyor çünkü ünlüler açlar onları bi şekilde doyurmak lazım çok kurnazsin acun çoookDaha önce de tekrarlandı bu oyunlar.Admin hemen silme de birkaç kişi okusun bari )))

#survivor

Ayar konusuna katılıyorum. Biri Gönüllülere hatırlatmalı Topun sepete girmesi için sepete doğru atılması lazım... Yan kameradan bile fark ediliyor topun hedef dışına atıldığı... ( Acun, oyuncuları, doğru oynamaları konusunda uyarmalı bence !

#survivor

Neden karanlıkta oynanıyor bilen var mı, pek birşey görünmemeye başladı.

#survivor

Sonuç belirleyici oyunların alayı düzmece havasında geçiyor nedense )

#survivor

Turabiye kızıyorduk, bu Mustafa Ünlüler takımında hiç huzur bırakma dı, yüzleri kazanınca bile asık, takımca sevinmeyi unuttular.

#survivor

Turabi Mustafa yı güzel fırçaladı valla, helal olsun, delikanlı adammış

#survivor

Kişiye ya da ortaya, fuck you benzeri bir laf edilmiş miydi Survivor tarihinde, bilen var mı

#survivor

Turabi nin takım adına Nagihan dan özür dilemesi gözümde değerini yükseltti.

#survivor

Ünlüler de çirkefliklerinin farkında, kazandıkları oyundan sonra bile sevinemiyorlar, çünkü ne yaptıklarının farkındalalar.

#survivor

Oyunun sonundaki Mustafa, Adem, Ümit in magalak güreşi süperdi )

#survivor

Mustafa ve Ümit terbiyesizlikte yarışıyorlar. Survivor da bu tür seviyesizlikler istemiyoruz. Üçüncü ligte maç seyreleim daha iyi.

#survivor

Mustafanın kullandığı fuck you nun anlamı açıktır. Buradan bakabilirsiniz httptureng.comenturkish-englishfuck%20you!Ama, kendisi bilmeden başka bir anlam yükleyerek, kişiye yönelik olmayan bir amaçla kullanmış olabilir. Her durumda TV den yayınlanan bir yarışmada kullanılmaması gereken bir ifade. ille de ingilizce tepki verilecekse daha başka, masun ifadeler de var goddam ya da damn me gibi. iyi bir uyarıyı hak ettiğini düşünüyorum.

#survivor

Yav, bu Gönüllüler muhteşem! Bu dönem Survivor a kattıkları heyecan müthiş.

#survivor

TÜM SURViVOR YARIŞMACILARI ARASINDA ANNESiNi EN ÇOK ÖZLEYEN TURABi NiN (DiĞERLERiNiN DAHA FAZLA ÖZLEMESi MÜMKÜN DEĞiL) ÖZLEMiNi GiDERMESi EN KISA SÜREDE SAĞLANMALI.

#survivor

Acun Beyin uyarılarından ve aldığı 5 oyun oynamama cezasından sonra aynı şekilde davranmaya devam eden Turabi bu kabadayı tavırları ile sanırım diskalifiye edilerek kahraman olmak istiyor aklınca. En kötüsü kendi takımınının da ayarını, huzurunu bozdu. Acun Bey, her fırsatta kavga çıkartmaya çalışan Turabi yi diskalifiye edip Survivor a huzur getirmeli. Sepetlenme sahnesini de seyirciye izletip, arkadaşa söz hakkı vermenin ve seyirciyi germenin bir anlamı yok, gönderin gitsin arka kapıdan.

#survivor

YA YA YA ŞA ŞA ŞA, ACUN ACUN ÇOK YAŞA, bu yorumumun silinmeyeceğini umuyorum, hah hah haaaaaa )

#survivor

Elif gitmiş, çok normal bir sonuç. Ama, Turabinin Survivor takım ruhunu zedelemesi hoş değil. Sonuçta birileri yazılacak tahtaya. Beni tahtaya yazdınız, küstüm size çocukça bir yaklaşım.Artık Allstar bir takım olamaz, acayip bir durum.