@mynick

Yorumları

13 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Bence çok uzatmayalım... Çözüm Boykot....Bir kaç hafta reytingler bir düşsün, Acun da belki takkeyi önüne koyar, seyirciyi salak yerine koymadan nitelikli program yapması gerektiğini öğrenir.

#survivor

Acun çok güldürüyor valla, efsane takım, efsane oyunlarmış, hah hah haaaa... Durumu kurtarmaya çalışıyor ama seyirci hiç öyle düşünmüyor. Oyun tasarımında beceriksizlik relorlarının kırıldığı bir sezon yaşıyoruz ))

#survivor

Acun Abi, Turabi yi ne zaman Borneo daki evine göndereceksin, çok özledi evini )))

#survivor

Kurmaca oyun devam ediyor, yine Ünlüller kazandı... Neden Önce birinci ligle mahalle takımını karşılaştırır, sonra da durumu kurtarmak için acayip karmalar yaparsan sonuç bu olur. Acun Allstar ın kazanması için planlamış herşeyi... Yakında Gönüllülerdeki oyuncuların isyan etmesini bekliyorum. ilk sinyali Nagihan vermişti geçenlerde.. isyan çıkınca çok eğleneceğiz )))

#survivor

Tarih böyle bir rezalete pek şahit olmaz. Baştan beri herşey AllstarÜnliler için kurgulanmış. Arada, seyirciden gelen tepkileri yumuşatmak için durumu kurtarma numaraları ama kimse yemiyor. Bu sezon Gönüllülerin kasıtlı ezilmesinden milletçe nefret ettik. Etrafımda Gönüllülerden yana olmayan kimse yok. Herkes Ünlülerin şımarık tavrınan, Acunun buna çanak tutmasından nefret ediyor. Bakalım bu kibirin sonu nereye varacak...

#survivor

Baştan beri herşey Ünlüller kazansın diye kurgulanmakta. Bugünkü oyunda da Ünlülere sağ kolu kullanma avantajı sağlandı. Adil bir oyunda köşelerin takımlar arasında sırayla kullanılması gerekirdi. Bu taraf tutma olayından dolayı bu sezon çok tatsız. Oyuncular bile bitse de gitsek havasında. izliyoruz ama şöyle televizyon açık, biz muhabette, oyundan heyecanlı sesler gelirse bakmaca yoksa muhabbete devam.

#survivor

Gönüllüler aldı ama, inandırıcı mı bu başarı ))))

#survivor

Ümit ve Hilmi, Acunun tarifine göre oynuyorlar gibi ))) Malum, seyirciyi tatmin edecek dengeyi koruma durumları )))))

#survivor

Oyunlardaki dengesizlik heriki ekibin de yüzüne yansımış durumda. Ünlüler de sevinemiyor kazandıklarına )

#survivor

Acunun ekip bu dönem Survivor tasarımında tam anlamıyla çuvallamış. Sanırım çok ülkeye yayılma girişiminin öncü arıza göstergeleri bunlar. Aman dikkattttt ! işi büyültürken ekibi büyültememinin sonucu iflastır.

#survivor

Survivor 2018 de Acun yönlendirmeli tiyatro devam ediyor, Ünlülere biraz terbiyeli sevinin ayarı verilmiş, çok belli ) Nagihanın son çıkışından sonra Acun hatadan dönme büyüklüğünü gösteremedi, Büyük bir sınavdı, kaybetti, izleyenleri yanıltmadı...

#survivor

Nagihan haklı, Cumali nin takıma hiç faydası olmadı. Acun takımları karmayı beceremedi. Bir tarafta güçlü erkekler, diğer tarafta güçlü kadınlar. insanlar bunun Acunun kasıtlı planı olduğunu düşünüyor. Hergün bu dengesizliği izleyenlerin Acun a nefret duymaya başladığını duyuyorum çevremden. Bakalım olay nerelere varacak.

#survivor

Survivor 2018 tasarımı baştan beri çok kötü. Takımlar arasındaki dengesizliği izleyici anlamış, takımlar anlamış, bir tek Acunun ekibi anlamamış... Toparlamaya çalıştılar ama beceremediler. Hızlı büyümenin kötü sonuçları... Sonuç Facebook olabilir, aman dikkat, karizma bir kere çizilir!