@nolimit

Yorumları

127 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Nefes tüketmek yazmak boşunaaaaaa herkes desteklediğini yüceltiyor gerisine yapılan herşeyi mübah görüyor,sonrada adalet hakkaniyet yazıyorda yazıyor,bu arada acunda nasibini alıyor desteklediği kazanamazsa hersey yalan hersey kurgu vs vs,ne zaman kendi yarışmacısı kazanıyor işte o durumda ses yok,parkur adil acun adil hersey düzgün,diğer yarışmacıya saldırın haklı haksız farketmez kimseden tepki gelmez,ne zaman dokunursun onunkine balıklama dalarlar saygısız cümleleri ile,bugün ayrımsız hepimiz düşünelim ne kadar adiliz diye,kimse diğerine yazmasın herkes kendini sorgulasın,bir günü böyle geçirelim bakalım burada istenmeyen kelimeler kullanılacakmı insanlar sevmesede saygı çerçevesinde yaklaşacakmı.

#survivor

Serhat sanada yakışır ama hepsi bu kadar....

#survivor

Ogeday sanada yakışır.....

#survivor

Sema sanada yakışır......

#survivor

ilhan Mansız sana yakışır.......

#survivor

Takım olduk 6 lı olduk dendiyse sorumlu şahıs veya şahıslar değil takımdır,kim bu söyleminden 1-2 yenilgide vaz geçerse kendi ile çelişmiş olur,sabriye ve adem zaten harikalar yaratan ikili değil sabriye kötü ötesi adem ise ortalama bir yarışmacı,dolayısı ile faturanın onlara kesilmesi saçma olur.

#survivor

Yandaş olunca herşeyi söylersin müdahale etmezler hayatın her alanında görürsün bu tipleri.

#survivor

Sende düşür furkan ne yapsınlar sayılmasınmı 3 tane düşünce.

#survivor

Sana izahatmı vericem,kendi düşünceni paylaş kimseye empoze etmeye çalışma ben senin yorumlarına bir kelime yazdımmı,ister altını doldurum ister üstünü,yoruma bırak katılmayı okumak ve cevap vermek zorunda değilsin,altını bütün gün burada olanlarla doldurursun.

#survivor

Burada mode galiba insanların düşüncelerine saygısızlık etmek,boş konuşma,ne izlediğini bilmiyorsun,hayırdır eleştiri hakkını aldılarda haberim mi yok ogeday ile alakalı fikir beyan edilemiyormu serbestçe..

#survivor

Ogedayın bir çizgisi yok,rüzgar nerden eserse oraya erdi bile etkiledi zamanında onu,bu gidişle işi zor olacak......

#survivor

Ramazan geldi hoş geldi yemeyin birbirinizi yarısmacılar için,gülün geçin......

#survivor

Bu ademle sabriyeyi eşleştirip bil bakalıma çıkartanlar beynimizi yakmak istiyorlar.

#survivor

gönüllüler geniş geniş yayılmışlar nede olsa yer çok orada )))))

#survivor

Şaka gibi ama Berna haklı)))) tek tek gittiler diyor beni yollamak isteyenler harbiden gittiler şu anda zırvanora da yorum yapıyor hepsi...

#survivor

Serhatın çocukları türkçeyi 2 ayda öğrenmediler herhalde demekki biliyorlarmış,oysa neler dediler neler bu ve benzer yerlerde,hepsine kapak olmuştur dilleri boğazlarına kaçmıştır.

#survivor

Sonuç ne sonuç kanal açıkmı açık,sms çalışıyormu evet,hangi orkestra çalıyor beğenmeyen dinlemesin kim getirdi bu hale tv kanallarını ben değil şüphesiz,özel kanallarda neler olurdu eskiden gerçek sanatçılar program yapardı,şarkılar okurdu şimdi ne var sadece acun var geri kalan ne yapıyor ya polis dizisi yapıyor ya ask dizisi yapıyor yada onu bunu sözde evlendirme yapıyor,farkında olmadan kimse kanal tekelleşti bunu acun biliyormu tabikide biliyor onun için biraz kaba tabir olacak ama ....... ne güvenen borazancı başı demek güveniyor.

#survivor

Onlar kimki ilhanı kötüleme kabiliyetleri olsun,haybeciler oturduğu yerden insanlar hakkında doğruluğu kanıtlanamaz saçmalıklar uydurN Boş Beleş tipler.

#survivor

Bernaya çekici çağırın.....

#survivor

Elif sema ile parkura çıktığın zaman bacakların titriyor,ağır vasıtalar sağdan gidiniz.

#survivor

Zaten buradaki kimse bakmıyor ekrana herkes radyodan dinliyor.....

#survivor

Oo Nuhun gemisindeymis final ondan sabriyeyi götürecek acun...

#survivor

Paranormal activity izler gibi....

#survivor

Ama iyi değilmiş yarışma baksanıza her yerden yalan dolan haberler kimse mutlu değil kurguymuş baştan yazılmış yok smsler falan filan,biraz tadı kaçmamışmı bu programın.

#survivor

Meyva veren ağaç taşlanır,Acundan bu kadar nefret eden programını sevmeyen,hepsinin kurgu uyduruk olduğunu düşünen,ama sabah aksam onun kanalını izleyen yorum yapan sosyal medyada paylaşan bir kitle daha görülmemiştir,ne biçim lastik buya.

#survivor

izleyiciye serhat mı demek istiyorlar veya amaç nedir anlayamadım....

#survivor

Demek onlarda serhatçı diyebiliriz eğer diğer yarısmacılarda sembolize eden birseyler yapmadılarsa....

#survivor

Panoramada tuğba ve hakan serhAt tshirtü giyiyor üzrinde boğa olan,anıl efendide survisini alıp gelmiş oradan

#survivor

Ogeday gönüllülerde tek başarılı yarısmacı keşke başka bir zaman çok daha iyi bir takımda yarışabilse.

#survivor

Survivor demek parkurdan ağlamak şikayet etmek demek değil,survivor demek sms gücünün arkasına saklanıp boş beleş yarışmacıların işi değil,survivor demek fanlarım şöyle yapar seni benim fanlarım senin fanlarını döver demek değil,bu yarısmada sms olacaksa ancak ve ancak son 3 e kalan en iyi üçlü arasında olabilir,sadece başarıya bakmak istemeyenler orada tercih kullanabilir yani en başarılısı olmaz ama yinede başarılısı şampiyon olur,yani burada adem adem smsler şöyle sosyal medya böyle deniyor,adem şampiyon olsun neden olmasın,elinizi vicdanınıza koyun yukarı yükeselmesi basamak çıkması sadece daha başarılı bir yarısmacının elenmesine bağlı olan birisi şampiyon olurmu,eser,tuğçe,pınar alın bu üçlüyü geriye en başarısızları atın,son sırada volkan furkan ve adem üçlüsü kalır,böyle şampiyon olunacaksa eğer oradakiler neden sms e oynamasın....