@nolimit

Yorumları

923 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle

Arkadaşları

@nolimit


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Merak edip baktım Muratın performans sıralama tablosundaki puanı 37,aynı puana sahip kim var diye baktım Cumali var,ondan sonra gidenlerin hepsi Muratı geçmişler ve bu arkadaş hala burada üstelik KKTC hayali de kuruyor.

#survivor

Nereye yazılırsan yazıl istersen git plajda kuma yazıl,çıkamazsan potadan demir alırsın dominik limanından,onun için kıbrıs garantisi yoksa oyunun sonunda yayıl hakan camış gibi kumlara.

#survivor

Murat bu zamana kadar elenip giden yarışmacı performanslarına bakıldığında,tombaladan diye bir tabir var aynen bu şekil de kalmış bir yarışmacıdır,tanıtım fragmanın da kendisi bakalım bizde ne değişmiş diyordu,valla söylemlerine bakınca sadece performansı değişmemiş hafiften karakterde değişmiş.

#survivor

Rakibi tebrik etmek helal olsun diyebilmek de önemli aferin Nagihana.

#survivor

Çok haklısınız Füsun hanım,son düzlük de bilinenleri değil bilinmeyenleri yapabilen yarışmacıların finale gitmesi gerekir.

#survivor

Bazen bu atışlar şu kişiye bakıyor diye serzenişte bulunurlar,sonra bakarlar her şey yolunda destekledikleri atışları yapabiliyor ses çıkmaz,taraf olunduğu zaman bu tarz yorumları da normal karşılamak lazım,ama adil bulunmayan Acunun değişik atışlar ve objeler kullanması bir bakıma herkese hitap ettiğini göstermiyor mu

#survivor

Ben de dahil Murat gider diyenler fena halde ters köşe olduk,yeni sürprizlerin yaşanması muhtemel eleme gecelerinde.

#survivor

Acunun adil olmadığı çok yazıldı çizildi, sezonun bütününe bakıldığında haksız da değil bu yorumcuların analizleri,ama herşeye rağmen survivor devam ediyor,sanırım 10-15 sene daha devam eder.

#survivor

Ohh ohh maşallah gelecek sezon bol bol kritik yaparsınız o halde ))))))))))))))

#survivor

Şimdi bu aynı zaman da şu demek olmuş,organize ile nagi gitsin küfürbaz şampiyon olsun,ismini yazdılar diye herkesi aynı kefeye koyan ama iki gün sonra çak yapan birisi şampiyon olsun,Adem ile aynı takıma düştüğü güne kadar elinde tesbih ona buna posta koyan tabiri caiz ise çakma kabadayı sözüm ona çocukların izlediği (hani öyle diyorlarya) programa yakışmayan örnek teşkil etmemesi gereken hareketlerde bulunan ve bunlara rağmen acun abisinden her seferinde sadece bir fırça yedikten sonra kurtulan yarışmacı şampiyon olsun öylemi,bu yarışmacıya haddini bildiren Adem benim için sırf bu sebepten dolayı şampiyon olabilir kaldı ki olmasında hiç sakınca yok,ve bunu dileyen de siz çok şaşırdım.

#survivor

Sema geçtiğimiz günler içerisin de oyuna ve Acuna tek sitem eden bu cesareti gösteren bir yarışmacıydı,o gün yapmış olduğu açıklama ve bakış açısı sanırım Acunun hoşuna gitmedi ki sema veda etmiş,bana göre survivor herşeyden daha çok performans yarışması,Muratın orada kalması çok alakasız olmuş zira bir halta yaradığı yok,Adem için de dereyi görmeden paçayı sıvayanlar var bu sistem herkesi karşı karşıya getirir bir bakmışsın turabi ile kalmışsın o sebep ile fazla kibir yapmamak lazım aksi halde geçen sene ki durumun aynısı yaşanabilir,ama Adem bence Hilmi ile finale gitmeli iyi olan kazansın hangisi kazansa sorun olmaz bence.

#survivor

Takım biteli 2 hafta oldu hala daha takımcılık izleri var tercihlerde yok benim takımdan yok arkadaşım,bunlar çok saçma açıklamalar oradan bir tane şampiyon çıkacak ve fırsatın varsa değerlendireceksin aksi halde kendi düşen ağlamaz derler,sema potada turabi potada bu fırsat kaçar mı hiç amacı nedir o zaman dokunulmaz olmanın muhtemel rakiplerini tek tek göndermek sema bakmış en zayıf murat onun adını vermiş ademe,kadın kendini düşünüp korumuş hilmi diyecek hali yokya,son derece yanlış bir konsey son derece yanlış kararlar adem arada seni yerlerse hiç şaşırmam sonra pişman olmazsın umarım.

#survivor

Bu çok saçma oldu,Adem bireysel de Turabiyi söyledi takım olarak yazdılar yollamaya çalıştılar gitmedi hazır sema ile çıkmış söyle karşıdan bir güçlü kim giderse gitsin bu neyin mantığıdır birde semaya bırakmış öyle saçmalık mı olur bırakın bu işleri.

#survivor

Potaya kim girerse girsin kimle girerse girsin hiç önemi yok,eğer buradan çıkamayacaksa zaten şampiyon olamaz,boşuna çile çekmenin bir anlamı yok.

#survivor

Hayı doğru yazdınız Ayla hanım DM den yazacağım neden güldüğümü size.

#survivor

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

#survivor

Teşekkürler Ayla hanım çok incesiniz.

#survivor

Sema oyunları hediye etmiyor ki bildiğin yeniliyor.

#survivor

Bak ne güzel manzara işte bu hak eden gitsin yesin içsin kardeşlik havasında bayram tadında geçsin afiyet olsun şimdi her şey Tamam.

#survivor

Bence adil ikisi de hak etti oynadılar kazandılar.oyunda hile hurda göremedim hiç,sema her seferin de önde geldi demek parkurda sorun yok,atış zaten sezon başından beri var yeni değil,Adem yanılmıyorsam küplerin olduğu parkurda çok iyiydi bu gece şansı tutmadı gününde olsaydı kazanabilirdi şansda olacak bazen.

#survivor

Bu sezon herkes paranormal activity yaşıyor Acun yüzünden )))))))))))))))))

#survivor

Anıl istemeden de olsa Hakana çalıştın hem Hilmiden hemde Ademden sayı alarak.

#survivor

Hadi iyisiniz en sevdiğiniz iki yarışmacı gidiyor amerikaya.

#survivor

Murat Merve Oflazın kaderini yaşıyor aynısı.

#survivor

Ademin mutlaka kazanması lazım aksi halde sonuç pek iyi olmayacak.

#survivor

Geçer Hakan saçlarını toplamakla meşgul fönsüz çıkmam havuzdan diyor.

#survivor

Anıl da hızlı suda iyi çıktı havuzdan ama atış yok.

#survivor

Onu diyorum ya hocam siz izlediğiniz için biliyorsunuz gelip okuyan birisi görmediği için anlamayabilir,hayırlı bayramlar ellerinizden öperim saygılar.

#survivor

Hocam adamı sevmiyorsun onu anladık sevmeyebilirsin de neden sen adamı ikide birde baba olması ile hamile eşi ile gündeme getiriyorsun bence performansı ile eleştirin adadaki yaşantısı ile eleştirin karakteri ile eleştirin taktınız adamın hamile eşine babalığına,bu şekilde davranarak ben hakan taraftarı değilim ama bunları okuyan birisi durduk yerde taraftarı olabilir.

#survivor

Harika oldu bu demek yanlış yazmış gitmesi gereken gitti, Sema gitseydi çok yazık olurdu Funda nın performansından daha kötü bir performans buraya kadar geldi yeterliydi ve gitti,hayırlı yolculuklar Merve umarım uçağı karıştırmazsın giderken hoşçakal.