@nolimit

Yorumları

612 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Anladınız mı şimdi neden yenildiğinizi patatesler sizin borunuz gönüllülere karşı ötüyordu sizden cacık olmaz hatta patates bile olmaz damla hilmi murat hakan falan filan alayınız yoklukta star olursunuz bu kadar basit

#survivor

Hakan pijamaları ile gelmiş birde böyle deneyeyim diyor belki tutar )))))))))))))))))))))))))))))

#survivor

EEE hadi hayırlı olsun gönüllüler Cumali gitti artık parkuru dar ederseniz ünlülere yok edemezseniz tek tek gideceksiniz gitmeden Turabinin pis pis sırıtmalarına çakma allstar Sahranın ukala ukala sataşmasına eskiden Allstar olan ama paçalı tavuk gibi ortalıkta dolanan Mervenin bir iki kazanınca kendisini parkur kraliçesi sanmasına ve daha sayamadığım binbir türlü halta maruz kalacaksınız.

#survivor

Sürahi ne oldu anılın atışlar zorunamı gitti atışa gelseydi almıştı tabi dingil

#survivor

Allstar murata bak sen sanki hepsini kazanmışda bunda döküldü diye kaybetti ya bi yürü git neyin starısın sen

#survivor

Neyseki bol miktarda hava var su var bol bol alın

#survivor

Alırsınız nagihan ama onlar hata yaparsa yoksa hava alırsınız

#survivor

Merve sen bir patatessin o takımda sahra gibi

#survivor

Sema aptal aptal bakma verdi kum torbasını nagihan sana oynarsın plajda

#survivor

Damla güzel konuştun ama eksik mesela şunuda söylemen lazım cumali 2 de 2 yaptığı zamanda biz kaybettik allstardan gelen oyuncular eski takımına karşı oynamaya başlayınca eski performansını gösteremediler ilk başta biz buna adaptasyon dedik ama zaman geçtikçe gördükki biz aslında gönüllülere karşı oynarken çok iyimişiz kendimizi şimdi anladık vs vs yoksa sen cumaliyi gönderdiğin zaman ayağamı kalkacaksın hiç sanmam madem konuşuyorsun o zaman bunlarıda söyle alıştınız bir adaptasyon kelimesine olmadı cumali falan filan inter milan.

#survivor

Valla ben pek inanmıyorum kalacağına damla çıkarsa ))))))))))

#survivor

Kıvırma hilmi erkek gitmeli dedin koy şimdi yanındakini en azından fikrinde sabit kal ve erkek yaz da görelimmmmmmmmmmmmmmmmmm

#survivor

Tabi iyi olacak o zaman cumaliye ramazana karşı yarışıyordu şimdi turabiye ademe karşı yarışıyor sanki diğerleri çok iyi hilmi ne iş yapar damla ne iş yapar karşı takım kazanır sevinirler gider sarılırlar tip tip sırıtırlar e oldu olacak birde oynamayıp kenarda bekleselerdi bu gece onuda yaptılar

#survivor

Damla hiç oynamasaydın sen kenarda otur izle bu takıma geldin geleli nedense bir haller oldu sana.

#survivor

Hilmi doğru eksilme adına diyor ama bu geceninde hesabını yapmıştır,kendileri kaybederse yağmur gider ünlüler kaybederse kesin ünlülerden gider şansını denedi ama boş bir strateji yapmış başarılı olma şansı çok düşük illada Cumali gitsin diyorlarsa kaybettiklerinde Muratı yazsınlar o zaman.

#survivor

Böyle kritik bir anda Yağmuru hangi akla hizmet ile çıkardınız parkura çok garip daha sağını solunu bilmiyor gözleri kapalıymış hadiya şaka yapıyorsun Anıl kazanda bir yemek geçsin boğazınızdan.

#survivor

Damla ünlüler her kazandığında senin sırıtmandan gerçekten çok sıkıldık senin sorunun adaptasyon falan değil truva atı gibisin.

#survivor

Gördünmü Tilki Cem işte bundan kazanamıyorsun adam geldi takır takır indirdi sen toplayana kadar şimdi çıkıp dersin adapte olamadım falan filan.....

#survivor

Acun nasıl takım olunur adı altında bir oyun sahneye koymuş şu anda onu izliyoruz)))))))))

#survivor

Bakın ne diyor Hilmi kamera önünde buraya muhteşem bir grafik ile geldim ama burada ne olduysa bilemiyorum diye devam etti,alışamadım adaptasyon falan filan inter milan,doğrusunu demesi lazım ama diyemiyor halbuki çok basit tek cümle karşımda Cumali,Hakan,Anıl,giden Ramazan yokki alayım sayıları demeli ama diyemiyor )))))))))

#survivor

Füsun hanım artık bahane bulmak yersiz bence bu takım bildiğin beceriksiz her seferinde şöyle oldu böyle oldu yahu 6-1 den geri geldin son sayıyı alamadın o zaman aç kalırsın bu kadar basit.

#survivor

Acun yine olmadı sen en iyisi bu beceriksizlere istop oyunu çelik çomak oyunu yakan top gibi şeyler oynat belki o zaman kazanırlar ne kadar gereksiz varsa hepsini topladın aynı yere güç oyunu anlarım su oyunu anlarım arkadaş adam daha ne yapsın olmadı evcilik oynat bakalım ne yapacaklar.

#survivor

Turabi survivor da neyin prim yaptığını neyin prim yapmadığını çok iyi bilir,iki defa 5** bin lirayı kazandı artık birazda başkaları kazansın diyeceğini çok iyi biliyor izleyicinin bu sebep ile eski Turabi gitmiş yerine dost canlısı ortam meleği yardım sever Turabi gelmiş,eskiden beri izleyenler bilirler onun gerçek karakterini ve kişiliğini iki gece Hakana bulaştı bir iki kişiyi korudu diye neredeyse melek kanadı takacaklar bırakın bu işleri bacaklarının arasından süpürge kaldırdığını kadınlara nasıl davrandığını ağzının ne kadar pis olduğunu burada eski olan herkes bilir,adam akıllı her defasında başka bir kimlik ile görünüyor,amaç üçüncü 5** kağıdı indirmek hepsi bu,onun için Turabinin başarısı yadsınamaz ancak karakteri Hakandan farksızdır.
Numaraları görmek için üye olmanız gerekmektedir! Ve telefon numaralarınızı internette paylaşmammanızı öneriririz. Şikayet durumunda yorumlarınız silinecektir.

#survivor

Neden ünlüler seninle oyuna çıkınca aynı şeyleri yaşamıyor öyle ya onlarda sana karşı yeni oynuyorlar bahane üreteceğine rakiplerimiz sertleşti artık kolay sayı alamıyoruz desene Murat.Karşımıza Cumali çıkmıyor Ramazan çıkmıyor Anıl çıkmıyor Hakan çıkmıyor desene.

#survivor

Şimdi bir gerçek var onu göz ardı etmemek lazım,Hilmi ile Murat bu zamana kadar gönüllü takımına karşı yarıştı kimi zaman Ramazanı kimi zaman Cumaliyi kimi zaman da Anılı ve Hakanı yendiler,ama şu anda karşılarında eski takım arkadaşları var bir bakın bakalım orada Cumali varmı yok,Ramazan var mı oda yok,Anıl varmı eee oda yok,şimdi oldu işte demekki performansları gönüllü takımına karşıymış yer değişince mağlubiyetlerini bağladıkları nokta takıma alışamadıkları hayır ondan değil rakipleriniz değiştiği için,bu arkadaşlara karşı yarışmakla Allstara karşı yarışmak aynı değil kusura bakmasınlar ama gerçek neden budur,aynısı kimin içinde geçerli Mustafa Kemal için,karşı tarafa geçtikten sonra yenilgi yüzü görmedi sebebi aynı durumdur,bu gerçek olan eleştiridir ve söylenmesi gereken budur Hilmi efendi Murat efendi kusura bakmasınlar Allstar olabilirler ama bir Turabi bir Adem olamazlar buda benim görüşümdür.

#survivor

Hocam kendine iyi bak bu sayfada ki misyon tamamlandı benden buraya kadar daha fazla sayfada kalıp beynimi yakamayacağım.

#survivor

Damla ve Hilmi den performans gelmediği takdir de yine kayıptalar tek fark aradaki sayı çok açık değil biraz daha yakın oluyor.

#survivor

Hocam biz mi yetişeceğiz programı yapan kendisi baktı tepki çığ gibi mecburen değiştirdi konseptini aksi halde reyting gelmez daha çok uzun zaman var bitmesine sezonun.

#survivor

işte böyle durum 8-8 bundan sonra bedava yemek yok bedava konsey yok şimdi başladınız bir iki gün geçsin kaybetmeler başlayınca kazanda kaynamaya başlar.

#survivor

Iron bir iki gündür yazıyor çiziyor kendi kendine bir şeyler söylüyor yani belli ki bu kişi cahil ne tarih bilgisi var nede bir öngörüsü sağdan soldan duyma hurafelerle aklı sıra burada Gazi yi küçük düşürecek şimdi sen söyle buna cevap vermek mi daha iyi yoksa bu saçmalığı dikkate almamakmı daha iyi bana göre en iyisini en son demişsin madem rahatsızsın git başka program izle beynimizi yakma burada.