@sahinertaylan

Yorumları

5 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#zuhaltopalevlenmeprogrami

Hanife ile Serkanın ibrahimle Dilek`in seneryoları bizleri bıktırdı onlar çıkınca kanal değiştiriyoruz locada oturanların hakkını hukukunu hiç düşünmüyorsunuz. Selamlar

#zuhaltopalevlenmeprogrami

Zuhal hanım 25.01.2017 tarihi programınızda ibrahime gelen adaylar geldiğinde dilek ve yeldanın devamlı gelen adayı taciz etmelerine ses çıkarmıyorsunuz bu şekilde müsamalar yönetim kabiliyetinizi zedeliyor evlenme propramını tiyatroya döndürdünüz.

#kismetseolur

Sayın yöneticiler programı iyi bir izleyiciyim Gökhanın eve dönmesini sağlamanız biz izleyenleri sevindirecektir selamlarr.

#kismetseolur

Oğlum Adnan ve Didem size nasihatim biriniz sivri dilli biriniz lom dilli diğeriniz beceriksiz bilgisiz sizin evlenip beraber olmanız mümkün değil ayrı karakterlerde görgü ve bilgide ayrı insanlarsınız ileride yıkıma sıkıntılara düşmemeniz için şimdiden anlaşarak ayrılmanız hayırlı olacaktır.

#kismetseolur

Evladım Onur size nasihatim ben 83 yaşında hayatı dolu dolu yaşayan birisiyim seni ve Aycanı devamlı takip ediyorum ikiniz arasında bir uçurum kadar kültür farkı var bu aileden gelen bir sorun eğer aklın varsa bu olayları görerek bu işi bitir. Aksi halde evliliğiniz sana zindan olur çünkü bunu düzeltemessin istediğin kalıba koyamassın bu eşyanın tabiatına aykırıdır.Dünyada herşey aslına rücu eder