@trowi

Yorumları

7 Yorum Popülerlik Arkadaş olarak ekle


Üyenin Duvarına Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Burçak ve tuğçeyi bugüne dek koruyan artı sabriyeyi koruyanların hepsinin dengesiz saygısız ve dedkoducu olduğunu savunmuştum.. zaman beni haklı çıkardı... saygısız dengesiz haset dedikodu bu üç kadında aşırı derecede bariz.. ogedayda osmanlı imparatorluğunun neden çöktüğünü iyice bi okusun bence.. kadının olduğu her ortamda bunların olması gayet doğal..

#survivor

sabriye ile adem in ilişkisi son dönemde ensest ilişki moduna geldi.. berna sabriyeye kuma olarak geliyor.. dün sabriye bernayı kuma olarak kabul etmeyeceğini açıkladı.. akşam survıvorun ve galatasarayın yorumcusu kemal bernay ademin arasında önce aşk başladı dedi sonra kendide bunadığını anladı özür diledi.. ama ateş olmayan yerden duman çıkmaz.. sabriye bence kendine hemen başka ensest bir kardeş bul orda.. senin adamı berna kapmış D D

#Survivor

sabriye yine kaldı.. umarım haftaya ademle elele beraber türkiyeye gelirler.. acun bey ademle sabriyenin uçak bileti bizden olsun )))

@endamgoekce

yine sabriye kaldı.. böyle bişey olamaz.. saçmalık sabriyeyi seyretmek.. buna oy verenlerin hepsi en az sabriye kadar dengesiz doğal dengesiz.. çocuklar sokakta küffür ediyorlar neden diye sorunca doğalız diyorlar..

@trowi

adalet yine işlemedi.. gitmesi gereken sabriye idi şahika gitti.. halk küfür edeni saygısızı seviyor..

#survivor

halk bu kadar duyarsız olamaz. bence artık şuna inanmya başladık acun kafasına göre eleme yapıyor. reytingi kimin yüksekse o kalıyor.. halk böyle oylama yapmaz... reytinge göre kendileri eliyorlar. yoksa bu kadar saçma salak sabriye orda kalamaz.. bu kesinlikle artık kendi istediklerini eliyorlar. reytinge göre..

#yorumyap

hayatımda bir insandan bu kadar nefret etmedim hiç SABRiYE yi görünce midem bulanıyor.. bu kızla yaşamak zorunda olmak çok zor bir hayat oldu bunu tanıdım tanıyalı...