#veda

Veda Yorumları

0 Yorum Popülerlik


Yorum Yazmak İçin Üye Girişi Yap


#survivor

Suflör 3 Elif hayırlı yolculuklar arkadaşlarınla vedalaş son kalan zamanında bol bol yüz güneşlen istanbulda hava sıcaklığı 15 derece hava yağmurlu sayın yolcumuzun bilgisine sunulur.

#survivor

turabicik yine yapdı yapacagını elifciyi doldurub saldı Ademin uzerine. Yakdı kendini elifcik yazık ki ne yazık. Bugun ki oyunda da ilk bedelin odedi elifcik sinvollere veda etdi. Gulu gule)))))

#survivor

Hilmi, Murat ve Damla All Stara veda etmeden hemen önce anlaşmış olabilirler mi Hep birlikte daha ileriye gidebilmek adına gönüllüleri elemek gibi.

#survivor

Geçen sene Erdi hiç kazanamadı, kimse de bir şey söylemedi. Cumalinin kazandığı oyunlar oldu. Parkurda da çok geride kalmadı. Atışları da fena değil. Gönüllüler eleştiri oklarını kendilerine yöneltmeli. Çözüm Cumaliyi Ünlüler takımına göndermek değil, öz eleştiri yapmak. Gönüllüler takım olamadılar, esas sorun bu. Aslında Gönüllüler Cumalinin oy potansiyelinin yüksek olması nedeniyle elenmekten korkuyorlar. Cumali bireysel dokunulmazlığı alınca iyi oyuncular da elenip Survivora veda edebiliyorlar. Nagihanın korkusu da bu. Biz kazanamıyoruz diyerek Cumaliyi Ünlüler takımına göndermek istemek çok ayıp. Sportmenlik ruhuna aykırı bir şey. iyi sporcu kazanır, mazeret üretmez.

#acunilicali

Cumali küçük düşürülmemeli. Geçen sene Erdi hiç kazanamadı, Ama hiç bir kimse de onu karşı takıma göndermeyi düşünmedi. Kimse onu başarısızlığından dolayı rencide etmedi. En sonunda birleşme öncesi elenmek suretiyle takımına veda etti. Cumali de karşı takıma geçmemeli. Gönüllüler Cumaliyi günah keçisi ilan etti. Aslında kendileri kazanamadı. Voleybolü Cumalisiz oynadılar ve kaybettiler. Cumalinin oy potansiyelinden korkuyorlar. Kısacası elenmekten korkuyorlar.

#survivor

Doğru Füsun hanim, iyi insanlar bakışlarından duygusalliklarindan belli edebiliyor bunu. Furkanin veda ederken sesinin titremesi, Serhatin her eşini gördüğünde onu çok sevdiğini söyleyip gözlerinin dolması, Ogedayin o kolyesini öperken aglamasi ve bunu bize geçirmesi bana hep farklı şeyler hissettirdi..Güzel kalpli insanlar her zaman kazanır. Bazen bir şampiyonluk, bazen ondan öte kardeşlik dostluk vs..Tıpkı Serkay ve arkadaşları gibi..

#survivor

Arkadaşlar kim şampiyon olursa olsun haketmiştir.. Kim şampiyon olursa çok sevinicem )) ogeday şampiyon olursa burdaki sevdiklerimle oynayacaz daha.. Sonrada bizler vedalaşacaz.. Güzel güzel birbirimizi kırmadan vedalaşıcaz inşallah..

#survivor

Adem kadar sinsi kamaeralara oynuyan yok sarilmasi bile sahte ogeday nasil icten sarildi sehati ilhani tanidikca sevdi saygisini hic bozmadi rahmetli dedem derdiki bir ergegin gozunden yas gelirse o erkek den korkma ondaki vicdan kimsede bulunmaz merhamette befna bile yaptiklarindan utandi cok kotu olsaydi ademin sabriyesi adem olmazsa oveday olsun demezdi hekes cok sevdi cocugu tanitikca ama adem sinsisi icindeki kotulukle bu cocugun sampiyonlugu elinden alacagini hisetigi icin hep ogedayin ustune yurudu ogedaya karsi aldigi her oyunda kameralarin gozune soka soka show yapti ogeday o masum ise sesizce cekilip oturdu kaybetiginde kazandigindada sadece olen arkadasina yaptigi sevinci yapti

#survivor

ilhanın Ogedayı desteklediği zaten akşam gördük bence. Yanına gidip finali hak ettin demesi, vedalaşırken yaptıkları konuşmalar vs.

#survivor

Eğer sms le biri daha elenecekse zaten Sema dahil 4 kişi kalıyor. Kıbrısa da 4 kişi gideceğine göre Alp Kırşanın söylediği Domike veda Kıbrıs final oyunu neden oynatılacak anlayamadım.. Neyse canım bize ne.. zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış bizimki de o misal )))) Bu kadar kafa patlatmaya gerek yok.. iyi geceler herkese.....

#survivor

Merhaba. Yarın yapılacak dokunulmaz oyunundan sonra bir oyun daha oynanacakmış.Dominike veda Kıbrıs final oyunu imiş. Bugün dokunulmaz oyunu sonunda Alp Kırşan söyledi. Acunn.com da işte dokunulmazlık kolyesinin sahibi! başlıklı kısa videoda yer alıyor. Bu oyun neden oynanıyor bilen var mı

#survivor

Size ovedayın başarısını anlatmak deveye Hendek atlatmaktan zor ben pes ediyorum.

#survivor

Yani o zaman adem kendini söylesin bende anlamadım bu survivörde halkın kararı ademin kararımı oluyor adem sıralamayımı biliyor serhat bu profille eleniyorsa bence kendi isteğiyle veda etmeli

#survivor

aynen ogeday alırsa şampiyonluğa veda edecek demektir...şu an şampiyonluk belirtisi yok zaten belki arabayı alması hayırlı olur)))))))))))))))

#survivor

Elif sabriyeyi eleyemez arkadaşlar mümkün değildir böyle birşey berna eleyebilir ama elif imkansız olarak görüyorum benim düşüncem bu hafta bence elif veda etmiştir iyi bir yarışmacıdır unutmayalım tuğçede iyi bir yarışmacıydı sabriyeyle berna son düzlükte elenecekler son ikili ademle ogeday olur ogedayı koymamım nedeni her zaman ünlü ve gönüllü oluyor yoksa ilhan sms olarak daha iddalı ama ogedayda performansıyla bence en çok survivörü hakedendir finalede yakışır ama ademi smsde geçmesi mucizlere kalmıştır inanılmaz bir kitlemiz var allah yardımcıları olsun hepsinin

#survivor

Ben yinede bugün ünlüler kaybeder Sabriye veda eder diyorum inşallah

#survivor

Survivor 2017 sezonuna veda eden yarışmacı Elif..

#survivor

Serhatın geçirdiği ameliyatı başkası geçirse bırak aynı performansı sergilemeyi Survıvora veda etmişti.O yüzden o da sonuna kadar hakediyor..

#survivor

Furkan gitmiş vedalaşıyor sarılmaya çalışıyor ademle sabriyenin tipine bakın sarılırken sanki vebalı hasta gelmiş sarılıyor

#survivor

Furkanıda kutluyorum tek hatan o 4luye dahil olmandı herkesle vedalaştı ama bunlar yılan serhat fln senin gideceğini biliyordu dostum bunlar kurt ne çemberlerden gecmisler

#survivor

Ilhan mansiza oy yagdirdik arkadaslar ogedayada iciniz parcalandi cocuk tek basina gonulluleri ayakta tutuyor tutacam derkende cani bile yaniyor hak ediyor oda sampiyon lugu 20 atkadasimla ilhani sms yagmuruna tutarjen ovedayida unutmadik o cocuguda adambasi iki oy 40 oy attik cunku onu ilhanla sampiyonluk koltugunda gormek istiyoruz kim alursa uzulmeyiz ikiside cok hakediyor adem degil

#survivor

Veda partisi yapacaklar gönüllüler kazanacak çokta güzel ödül değil zaten çok güzel olsa acun sunardi

#survivor

Amannnnn kendi neydiki zaten vedası ne olsun

#survivor

Nasıl veda ediyor bir değişik..

#survivor

Bu ödul mü bi hamburger gurultu patirti yorgunluk.... veda partiniz bu kırolar teker teker gideceksiniz

#survivor

Ogeday bunu kameraya değil arabayı kaybettiğinizde onu yazanlara demeliydin,madem yolladınız o zaman arabalarla vedalaşırsınız işte böyle diyecek yüzlerine vuracaksın.

#survivor

Her zaman bülbül gibi konuşan onu bunu çekiştirirken kelimeleri tren gibi dizen Tuğçe veda konusmasında diyecek kelime bulamamıs oldukça zorlanmış,buda gideceğini hiç düşünmediği ismi açıklandığında aslında şok olduğunu gösteriyor,üzülme Tuğçe mikser Burçağın seni bekliyor artık bol bol kaynatırsınız,egondan da dedikodundan da,ukala tavırlarındanda sıkılmıştık ANCA GiDERSiN.

#survivor

Afferin kız Tuğçe herkesle vedalaştın

#survivor

speculator gelmedin bugün, bak 20 dakika sonra ya sen yada ben veda ediyoruz buraya

#survivor

Bugünkü oyun kurguydu, hatta çok bayat kurguydu, yarınki gidecek olana Acun veda partisi düzenlemiş gibi oldu bana göre